Volkswagen T-Roc
1.5 TSI 150pk DSG R-Line | Camera | Navigatie /Apple Carplay/Android Auto | Climate Control | Electrische kofferbak | Led | Dab | Adaptive Cruise Control
Direct kopen, basisprijs: € 32.740,-
Direct kopen, basisprijs
€ 32.740,-
LEASEPRIJS: € 455,73 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.530,15 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen T-Roc |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TSI 150pk DSG R-Line | Camera | Navigatie /Apple Carplay/Android Auto | Climate Control | Electrische kofferbak | Led | Dab | Adaptive Cruise Control |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 8 augustus 2024 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 36.424 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 455,73 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 32.740,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JBJ-52-S |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 595 kg |
| Gewicht: | 1.255 kg |
| Wielbasis: | 259 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.850 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 670 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- airco (automatisch)
- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 18"
- R-Line Exterieur
- aanhanger assistent
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun voor
- Assistance pakket Plus
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- chroom delen interieur
- connected services
- cruise control adaptief en stuurhulp
- DAB ontvanger
- dakrails
- dimlichten automatisch
- dodehoek detectie
- Electrische Kofferbak
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- full-LED koplampen
- grootlichtassistent
- hemelbekleding donker
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- Keyless-pakket
- keyless entry
- keyless entry/start
- keyless start
- koplampen adaptief
- LED-lichtpakket
- LED achterlichten
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- multifunctioneel lederen stuurwiel
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm middel
- Navigatie
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- radio
- regensensor
- rijstrooksensor met correctie
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- sportstoelen
- sportstuur
- start/stop systeem
- stuur verstelbaar
- variabele stuuroverbrenging
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- zij airbag(s) voor